Ferrexpo - Головний спонсор

Стадіони України

Стадіон «Україна»

Збудований у 1963 році, розташований у центральній частині міста, у Снопківському парку, пам’ятці садово-паркового мистецтва, стадіон «Україна» є домашнім стадіоном ФК «Карпати».

У 1999 році об’єкт реконструювали та встановили індивідуальні пластикові сидіння. Розрахований на 28 051 місце. Влітку 2007 р. встановлено новий газон.

Стадіон «Україна» сертифікований УЄФА, приймав міжнародні офіційні матчі за участю національної збірної України:

05.09.2001 Кваліфікація ЧС 2002 Україна - Вірменія 3:0
07.06.2003 Кваліфікація ЧЄ 2004 Україна - Вірменія 4:3
13.10.2004 Кваліфікація ЧС 2006 Україна - Грузія 2:0
20.08.2008 Товариський матч Україна - Польща 1:0
06.09.2008 Кваліфікація ЧС 2010 Україна - Білорусь 1:0
29.05.2010 Товариський матч Україна - Румунія 3:2
Приміщення для представників ЗМІ, мікс-зона:

Стадіон «Україна» обладнано залом для проведення прес-конференцій з можливістю експлуатації необхідного для роботи журналістів технічного обладнання.

На території стадіону розташовано окрему захищену огороджену мікс-зону (змішану зону) для представників ЗМІ та гравців команд площею 200 м2. Мікс-зона забезпечує вільне спілкування журналістів з гравцями та тренерами команд без прямого контакту з вболівальниками.

Інфраструктура стадіону:

На території стадіону «Україна» обладнано окремі стоянки для автобусу національної збірної, мікроавтобусів, легкових авто членів збірної та транспорту представників ЗМІ.

Автобус національної збірної має можливість під’їжджати за 20 метрів до входу до роздягалень. На стоянках для транспорту працюють стюарди-охоронці.

Адміністративний корпус стадіону обладнано кімнатами схову, що охороняються, для зберігання різного обладнання, роздягальнями для суддівської бригади та тренерів, бригади медиків у відмінному стані з душовими та вбиральнями.

Тренувальне поле захищено огорожею висотою понад 2 метри.

Поле стадіону:

Стадіон має одне поле стандартного розміру 105 х 68 метрів для проведення матчів та тренувань.

Стадіон належним чином огороджений, входи охороняються, що дозволяє проводити тренування «за зачиненими дверима», в режимі абсолютної приватності.

Поле стадіону «Україна» вкрито травою сорту «лімузин» висотою 2-3 см, газон вважається одним з найбільш якісних у країні. Функціонує якісна система автоматичного поливу трав’яного газону поля, дренажна система.

Поле обладнано двома постійними воротами та достатньою кількістю пересувних різних розмірів, «стінками» для відпрацювання ударів, маркувальними знаками та кутовими прапорцями.

Для запасних гравців обладнано дві накриті лави стандартних розмірів.

Трибуни та чаша стадіону:

Усі трибуни стадіону «Україна» обладнані індивідуальними пластиковими сидіннями для глядачів загальною кількістю 28 051, а також VIP-ложею та ложею преси.

По периметру чаші стадіону встановлено 4 вежі освітлення (сила освітлення – 1.400 лк) для вечірніх тренувань.

У найбільш видимих частинах стадіону встановлені флагштоки для вивішування прапорів.

Роздягальні для команд:

Команди гравців мають доступ до роздягалень з окремої захищеної зони, що має місце для стоянки автобусів команди та забезпечує вільний прохід гравців без контакту з глядачами.

Обладнання кожної з двох роздягалень відповідних розмірів: 2 масажних столи, індивідуальні лави, розраховані на 22 гравця, індивідуальні вішаки, розраховані на 22 гравця, дошка для розгляду тактики, електрочайник, холодильник.

Санвузли: 10 душових кабін, 5 умивальників з дзеркалами, ванни для ніг, раковина для миття бутсів, пісуари, туалетні кабіни, фени для волосся.