
Наставник «Ворскли» Василь Сачко різко висловив своє невдоволення грою команди у матчі з «Олександрією» (0:2).
«За що боролися, на те й напоролися. Знали, що «Олександрія» добре грає при «стандартах». Утім команду сьогодні було не впізнати. Півкоманди у перерві можна було змінювати. Незадоволений діями більшості хлопців. Зовсім про інше говорили перед матчем. Так не можна грати!
Ще в першому таймі гра була зроблена. Було важко після перерви. Кілька футболістів одразу випали. Деяким хлопцям треба задуматися. Так у футбол грати не можна. Кому не хочеться грати - потрібно закінчувати з футболом! Більше нічого коментувати. Я вітаю «Олександрію».
Коли у нас відновлюються одні футболісти, інші травмуються. Нас переслідує період травм. Гра сьогодні була потворна, але не будемо посипати голови попелом. Розберемо цю гру всередині колективу. За недопрацювання відповідальні клуб і тренерський штаб, а винен головний тренер», - розповів Василь Вікторович в ефірі телеканалу «Футбол 2».