
Головний тренер донецького «Олімпіка» розповів про те, яким він побачив матч із «Ворсклою».
«Це важлива для нас перемога, бо ми будуємо нову команду. Було важливо перемогти, щоб гравці повірили в себе, в тренерський штаб. Грали з хорошою міцною командою. У нас із «Ворсклою» завжди складні матчі. Добре, що вийшло забити швидкий гол. Мабуть, вплинула психологія. Ми сіли, і почали грати на результат, утримуючи рахунок.
Прес-служба ФК «Ворскла»

