Уважно стежив за учорашнім товариським матчем «Ворскли» і «Дніпра» (0:0) президент футбольного клубу «Ворскла» Роман Черняк. Після матчу до керманича клубу підійшли поспілкуватися ультрас «біло-зелених», аби з’ясувати, чи дійсно клуб готовий виконати всі вимоги УЄФА, аби приймати матчі найвищого європейського рівня у рідному місті. Після неформальної бесіди Роман Євгенович підійшов поспілкуватися і з представниками медіа, які висвітлювали гру команд Сачка і Михайленка.
Прес-служба ФК «Ворскла»

