Вони вдосталь відпочили та набралися вдосталь сил, аби зараз знову кувати нові перемоги на радість полтавським уболівальникам. Керівництво клубу наразі створює всі належні умови для плідної підготовки команди до старту нового сезону в чемпіонаті України та в груповому етапі Ліги Європи УЄФА. Тренери переконані, що найголовнішим завданням під час роботи в період міжсезоння буде збереження того складу, який здобув бронзові нагороди сезону 2017/2018.
Прес-служба ФК «Ворскла»

