
242-й випуск програми з клубного телепроекту ворсклян сьогодні знову збирає вболівальників біля телеекранів.
Головними темами випуску стануть, зокрема, такі:
- На що чекаємо після кількох осічок?
- «Ворскла» U-17: крок у дорослий футбол
- Розіграш призів від Fan&Play
- Алло, Пріштіна!
Про це та інше сьогодні о 20:00 в ефірі телеканалу «Місто»!
http://misto-tv.poltava.ua/online.php

