
240-й випуск програми з клубного телепроекту ворсклян знову вийде на зустріч із вами 8 березня о 20:00.
- Ексклюзивне інтерв’ю Михайла Сергійчука!
- Виграли битву за чільну шістку!
- «Дублери»: завдання-мінімум виконано
- Вигравайте квитки на гру «Ворскла» - «Шахтар»!
Про це та багато іншого в одній програмі на телеканалі «Місто» у четвер!
https://misto-tv.poltava.ua/efir/

