
Флешкоментар наставника «біло-зелених» Валерія Куценка
«У нас були дійсно непогані моменти, але десь бракувало останнього пасу чи концентрації у найвідповідальніший момент. У другому таймі почали діяти по результату. Як би там не було, та цей заліковий бал додасть нам упевненості. Я переконаний, що нам до снаги виконати завдання, що стоїть перед нами в сезоні», - підкреслив Валерій Куценко.
Наступну гру полтавці проведуть 23-го травня у Тернополі, з місцевою «Нивою».

