У перший свій робочий день 2025-го року Ворскла U-19 отримала нового старшого тренера. Ним став В’ячеслав Нівінський, знаний український футболіст і тренер, який раніше працював у тренерському штабі Сергія Долганського в головній команді "біло-зелених".
Допомагатимть новому наставнику молоді Павло Ребенок, Олег Моргун (тренер воротарів) та аналітик Андрій Колісник. Це й же тренерський штаб вестиме і Ворсклу-2 у змаганнях групи Б Другої ліги.
Найближчими днями футболісти проводитимуть так звані втягуючі тренування, перелельно проходячи поглиблений медогляд.

