
Захисник київського Динамо та збірної України U-19 Навін Малиш приєднується до головної команди Ворскли. Орендна угода одного з найперспективніших виконавців свого віку розрахована до кінця сезону 2024/2025.
Незабаром Навін разом із новими одноклубниками поїде на навчально-тренувальний збір до Туреччини.
Вітаємо в команді!

