
Щорічно в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років та штучно влаштованих голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2024-му День пам’яті жертв голодоморів проходить під гаслом «Запали свічку пам’яті за жертвами Голодомору. Борись за Україну та підтримуй воїнів».
У 1932–1933 роках комуністичний тоталітарний режим вчинив злочин геноциду проти Українського народу. Сьогодні рашисти, як спадкоємці того режиму, продовжують вчиняти злочини проти людяності та геноцидні дії на українській землі. Цьогоріч ми втретє вшановуємо жертв комуністичного геноциду в умовах широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Нинішня трагедія українського народу засвідчує, що пам’ять про ті події надзвичайно важлива.Усі, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви — гідно вшановані.

