
Головний тренер ворсклян Юрій Максимов поділився своїми враженнями від виїзної перемогу над Чорноморцем (0:1) у матчі-відкритті 13-го туру УПЛ.
Нагадаємо, що для фахівця це дебютна перемога після повернення до Полтави.
"Ми боремося за виживання. Сьогодні була гра за шість очок. З Вересом і Колосом нам не пощастило, а сьогодні фарт повернувся. Я хлопцям дуже вдячний за їхнє старання і за ситуацію в турнірній таблиці.
Я боявся, щоб ми на останніх хвилинах не пропустили. Коли ведеш, команда сідає на свою половину поля, і хоче втримати рахунок - цього я найбільше боявся", - сказав тренер під час флеш-інтерв'ю на УПЛ-ТБ.

