
У перенесеній грі 4-го туру УПЛ «Динамо» здолало «Ворсклу». Після фінального свистка із медійниками у флеш-зоні поспілкувався тренер полтавської команди Сергій Долганський.
— Гра видалася такою, якою ми її очікували. Знаємо клас «Динамо», бачили цю команду в єврокубках. Намагалися перекривати зони, нівелювати сильні сторони суперника, але спочатку пропустили гол зі стандартного положення, а потім, майже одразу, пропустили необов’язковий гол, який став наслідком нашої помилки.
На другий тайм ми вийшли більш зібраними, провели заміни. Щось у нас виходило, щось — ні, але ми забили гол, і могли досягти більшого, та знову пропустили необов’язковий гол.
— Який стан здоров’я Луки Гучека?
— У нього підозра на перелом носа.

