
Приємна традиція зустрічей у фірмовій крамниці "біло-зелених" повертається!
2 серпня о 19:30 у фан-шопі Fan&Play з уболівальниками зустрінуться капітан ворсклян Ігор Пердута та надія команди у лінії нападу - Микола Ковталюк і чорногорський новобранець Демір Шкрієль.
У вас буде можливість поспілкуватися з гравцями Ворскли, взяти автограф і зробити фото на згадку.
Чекаємо на зустріч із вами!

