
Перед заключним офіційним поєдинком 2023-го року знімальна група медіацентру «Ворскли» працювала на тренуванні першої чоловічої команди «Біло-зелених». На дворі був легкий мінус, але сприймалося, як суттєвий мороз через вологість повітря. У такому випадку, хочеш, чи ні, але стояти «руки в боки» не вийде, ні в персоналу клубу, ні в самих футболістів. Тому грілися динамічними вправами та ароматним чаєм із лимоном. Вже сідаючи в автобус, вловивши нотки гарячого вітамінного напою, двоє бразильців, Тіаго Сантана і Феліпе Родрігес, ні з того ні з сього почали наспівувати мелодію в стилі всесвітньовідомого бразильського фонку. Біт задавав Сантана, а Феліпе почав вимовляти мікс зі слів різними мовами. Це було знято на телефон, і опубліковано в клубному Tik Tok Ворсклян.
З 7-го грудня цю творчість полтавських футболістів уже встигли переглянути майже двісті тисяч користувачів вищезгаданої соцмережі. У коментарях, яких, між іншим, теж надрукували понад дві сотні, юзери вельми схвально відгукнулися про музичний талант латиноамериканських футболістів «Ворскли», і попросили записати наступний трек. Хто знає, можливо у відпустці Сантана і Феліпе зметикують ще більш цікаву композицію.

