Віцепрезидент «Ворскли» Олег Лисак привітав жіночу команду «Біло-зелених» із другим поспіль завоюванням Національного Кубка, висловивши сподівання, що в найближчому майбутньому дівчатам усе ж вдасться зіграти в груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА.
Віцепрезидент «Ворскли» Олег Лисак привітав жіночу команду «Біло-зелених» із другим поспіль завоюванням Національного Кубка, висловивши сподівання, що в найближчому майбутньому дівчатам усе ж вдасться зіграти в груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА.