
У Щасливому, на Київщині, полтавки провели свою першу в літньому підготовчому циклі товариську гру. Суперницями стали дівчата з донецького «Шахтаря», з якими «Біло-зелені» зустрічалися наприкінці чемпіонату, і в тій грі якраз оформили чемпіонство (2:0).
Цього разу до воріт донецького команди також залетіло двічі. Авторами голів стали капітанка Яна Калініна та Вікторія Радіонова. Не пішли без голу з поля і футболістки донецької команди. Утім, підсумковий результат – 2:1 за командою Наталії Зінченко.

