
Перший склад ворсклян найближчим часом проведе дві товариські зустрічі. У рамках полтавського етапу підготовки тренерська рада Віктора Скрипника погодила спаринги: СК «Полтава» (2 липня) та ФК «Олександрія» (7 липня). Обидва матчі пройдуть, за попередньою домовленістю сторін, в закритому режимі на стадіоні «Ворскла».

