Після фінального свистка у грі Ворскла - Динамо (1-2) наставники обох команд доволі швидко прийшли на спілкування з представниками масмедіа.
Новини
- Новини
- Перегляди: 905
Після фінального свистка у грі Ворскла - Динамо (1-2) наставники обох команд доволі швидко прийшли на спілкування з представниками масмедіа.