
У заключній грі 2022 календарного року Вищої ліги чемпіонату України футболістки Ворскли на стадіоні Княжа Арена в Щасливому, що на Київщині, зустрілися зі столичним Атексом.
На жаль, як і минулого разу в матчі з Дніпром-1, через повну відсутність енергозабезпечення в місці проведення гри можемо показати вам цей матч лише у запису. Ворскляночки перемогли з найбільшим цього сезону рахунком - 14:0. Всі подробиці незабаром у грі, яку для вас прокоментує трішки змерзлий, але не позбавлений почуття гумору Андрій Іванов.

