Голи нашої капітанки Яни Калініної та Яни Котик вирішили долю фінального кубкового протистояння Ворскли і ковалівського Колоса. До того ж, на початку другого тайму наша голкіперка Катерина Самсон впевнено прибрада до рук м'яч з 11-метрової позначки.
Пишаємось нашими дівчатами і не втомлюємось дякувати ЗСУ за те, що серед війни є можливість грати у футбол. Слава Нації!

