
Один із корифеїв полтавської фотожурналістики Григорій БАСС помер у віці 77 років.
Народився Григорій Ілліч 5 липня 1945 року в селі Лазірки, на Полтавщині.
Зі спогадів Григорія Ілліча: «Перший фотоапарат, який у 1967 році придбав собі для любительської зйомки, був «Зеніт 3М». Відтоді крок за кроком, беручи до уваги роботи найкращих у своїй професії, підвищував свій рівень і знімав усе, що подобалось – від соціального до спортивного».
Його знімки, починаючи з 90-х минулого століття, публікували газети «Полтавський вісник», «Спортклуб», «Команда», щотижневик «Футбол» та багато інших.
«Спостерігаючи за футболом через об’єктив фотоапарата, хочеться зробити саме такі знімки, які б показували вболівальнику гру з іншого ракурсу: підкати, фінти, удари через себе – це мить, яку людське око не може зафіксувати, зате може фотознімок».
Вічна пам’ять професіоналу своєї справи, яку він любив буквально до останнього подиху!

