
У перший день закарпатського тренувального збору ворскляни у товариській зустрічі помірялися силами з криворізьким Кривбасом.
Задіявши експериментальний склад, після першої частини зустрічі «біло-зелені» поступалися 0:2, утім, зуміли проявити справжній характер у другій 45-хвилинці.
Голи Степанюка на 59-й та 78-й хвилинах, а також чітко реалізований Чернишем пенальті на 89-й забезпечили перемогу команді Віктора Скрипника - 3:2.

