Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2019/2020 - 23 лист. 2019

СК «Дніпро-1»

1 : 0

ФК «Ворскла»

СК «Дніпро-1»
СК «Дніпро-1»

VS

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

ГОЛИ

Текстова трансляція

ЗМІНИТИ ВСЕ ОДНИМ СВИСТКОМ ... 

dnipro_1_2311_news.jpg

23 листопада 2019 року, 17:00. «Дніпро-Арена». 

Матч 15-го туру Favbet ліги сезону 2019/2020. 

«Дніпро-1» - «Ворскла» 1:0

Гол: Коркішко (81, з пенальті) 

Дніпро-1: Юрчук, Лопирьонок, Логінов, Гуйє, Шаповал, С. Кравченко, Коркішко, Когут, Вакулко (Сніжко, 60), Назаренко (Чічіков, 90+2), Куліш (Булеца, 74).

Ворскла: Різник, Пердута, Баєнко (Очігава, 80), Пап-Альюн, Сапай, Петровіч, Д. Кравченко, Скляр, Саків (Козиренко, 65), Васін, Ребенок.

Попередження: С. Кравченко, Булеца, Лопирьонок — Васін, Ребенок.

Найгостріший епізод від старту гри виник на 20-й хвилині, але Коркішка випередив Пап-Альюн, вибивши кулю. Буквально в наступній атаці Пердута опинився на газоні в штрафному дніпрян, але рефері зафіксував фол саме з боку Ігоря. Після цього епізоду полтавці стали сміливіше ходити в атаку. 

На 31-й хвилині ефектними діями та ударом відзначився Саків. На жаль, м’яч, надісланий в дальній нижній кут, ковзнув повз «рамку». 

56-а хвилина, і гострий випад з дещо неточним ударом Пердути змусили кіпера «Дніпра-1» гримнути на оборонців. Після розіграшу «стандарту» на 66-й хвилині, пробиваючи майже з лінії воротарського, запустив м’яч вище воріт Когут. 

На 78-й хвилині грубо помиляється, призначивши 11-метровий штрафний удар, арбітр зустрічі Юрій Іванов з Маріуполя. Він угледів фол з боку Пап-Альюна проти Коркішка. За фактом, хоч сто тисяч разів із десяти ракурсів подивись, порушення НЕ БУЛО! За цілком рівного футболу служитель Феміди взяв на себе відповідальність підняти настрій одним, тим самим геть засмутивши інших. Сподіваємось, компетентні органи не залишать без уваги цей кричущий за своєю природою епізод, який має стати хрестоматійним. 

Ще одна прикрість: під час того ж епізоду невдало на руку приземлився Баєнко, і одразу ж залишив поле. Замість Володимира вийшов Очігава. 

Час, що залишався та ще шість компенсованих хвилин пройшли у відчайдушних спробах «біло-зелених» відігратися, та вже не судилося ...

СК «Дніпро-1»

СК «Дніпро-1»

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»