Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2019/2020 - 02 лист. 2019

ФК «Ворскла»

0 : 1

ФК «Десна»

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

VS

ФК «Десна»
ФК «Десна»

ГОЛИ

Текстова трансляція

РІВНА ГРА З КОРИСТЮ ДЛЯ ЧЕРНІГОВА

011.jpg

Favbet Ліга, 13-й тур. 2 листопада 2019 року. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. +7 градусів   

«Ворскла» - «Десна» 0:1

Гол: Імереков (76)

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Мельничук, Петровіч (Скляр, 66), Луїзао, Якубу (Ребенок, 84), Габелок (Кравченко, 46), Козиренко, Коломоєць.

«Десна»: Паст, Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Западня (Мостовий 46), Огіря, Богданов, А. Фаворов, Калітвінцев, Хльобас (Картушов, 83), Дегтярьов (Філіппов, 73)

Попередження: Петровіч (41), Чеснаков (64) - Дегтярьов (68)

Продовжуючи відчувати більш, ніж суттєве кадрове голодування, ворскляни знову не змогли поповнити свій очковий багаж. Цього разу з командою, що націлилася на медалі чемпіонаті – чернігівською «Десною». До всіх проблем зі складом Віталій Косовський не зміг розраховувати у звітній зустрічі ще й на бразильця Артура, який досі під наглядом лікарів після удару бутсою в обличчя у кубковій грі на «Оболонь-Арені.

Чи був логічним, з огляду на перебіг подій на полі, пропущений гол? Радше, ні, оскільки господарі поля й самі неодноразово до цього відверто пробачали захист «Десни».

Після фінального свистка трішки підсолодив атмосферу своєю появою в мікс-зоні нападник Едін Шехіч, який після операції на коліні два місяці проходив реабілітацію в Хорватії. Зараз же форвард, який на початку сезону набрав відмінну форму, нарешті, приступив до занять за індивідуальною програмою.

 

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»

ФК «Десна»

ФК «Десна»