Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2019/2020 - 24 серп. 2019

ФК "Колос"

0 : 3

ФК «Ворскла»

ФК
ФК "Колос"

VS

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

ГОЛИ

Текстова трансляція

24 серпня 2019 року, 14-00, стадіон "Оболонь-Арена". +27 градусів 

«Колос» — «Ворскла» - 0:3
Голи: Пердута (4, 54), Коломоєць (73)

«Колос»: Яшков, Зозуля, Максименко, Рябов, Чорноморець — Мілько, Задоя (Д. Костишин, 46), Морозко (Демченко, 67), Смирний, Волков, Нехтій (Лисенко, 46) 

«Ворскла»: Ткаченко, Баєнко, Мартиненко, Чеснаков, Кане,  Петровіч, Габелок, Пердута (Козиренко, 89), Луїзао, Артур (Ребенок, 74), Коломоєць (Хебай, 82)

Предупреждения: Нехтий, Зозуля, Смирный — Артур

У День Незалежності, граючи виїзний матч у Києві, полтавська команда змогла не лише поліпшити турнірне становище, піднявши собі настрій, а ще й піднесла подарунок до Дня народження президенту клубу Романові Черняку.  

Ігор Пердута, отримавши шанс знову зіграти на колись звичній для себе позиції лівого півзахисника, повною мірою проявив свою націленість на ворота опонента, граючи до кінця в кожному епізоді. Забив свій м’яч і Коломоєць, і лише дивний нефарт завадив Юрію в один дотик поцілити по «рамці».

Аби не зупинятися окремо на всіх небезпечних миттєвостях звітної зустрічі, приведемо сухі статистичні зведення: тринадцять ударів завдали ворскляни по воротах «Колоса», сім із яких потрапили в площину, а футболісти з Ковалівки зуміли лише двічі пробити в сторону володінь Ткаченка, і жоден з цих ударів не досяг мети.   

Окрім того, відзначаємо дебюти в головній команді Баєнка, Козиренка та Хебая.

Гра «Ворскли» від матчу до матчу набуває все більш цікавих та по-футбольному привабливих обрисів, вселяючи надію в серця уболівальників на найвищі завдання нинішнього сезону. Так тримати, командо!

0 хвил.

Кутовий удар . (ФК "Колос")

corner kick
ФК

ФК "Колос"

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»