VS

ГОЛИ

Текстова трансляція

4-й тур Favbet ліги сезону 2019/2020.

17 серпня 2019 року, 14:00. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 2309 глядачів. +21 градус

Ворскла — Дніпро-1 – 1:1 (0:0)
Голи: Коломоєць (54) — Чичиков (50)

Ворскла: Ткаченко, Пердута, Чеснаков (к), Мартиненко, Кане, Петровіч, Габелок, Шехіч (Ребенок, 70), Луїзао (Стрижак, 46), Артур, Коломоец

Дніпро-1: Кліщук, Лопирьонок (Сафронов, 30), Гуйє, Логінов, Шаповал, Кравченко (к), Когут (Назаренко, 76), Чичиков, Вакулко, Коркішко (Булеца, 66), Куліш

Попередження: Шехіч, Пердута, Чеснаков, Стрижак — Коркішко, Когут, Гуйє

ВилученняКравченко (90, неспортивна поведінка)

Динамічний, емоційний та напрочуд непоступливий, проте цікавий для вболівальника, футбол продемонстрували сьогодні в Полтаві «Ворскла» і «Дніпро-1». Перший, тайм попри цілу низку сприятливих епізодів, здебільшого з боку господарів поля, голів глядачам на трибунах не подарував. Ефектно поцілив у поперечку Петровіч, а з іншого боку постійно тримали в напрузі оборону полтавців колишні ворскляни Чичиков та Кравченко під час «стандартів». Останній, до речі, так і не дограв цей матч до кінця, надто емоційно посперечавшись із арбітром Арановським.

Відкрили рахунок у грі футболісти «Дніпра-1»: Шаповал виконав подачу на дальню штангу, де Чичиков увігнав кулю під поперечку – 0:1.

Щоправда «Ворскла» відігралася менше, ніж за п’ять хвилин. Пердута закинув м’яча до карного майданчика, де Коломоєць по-футбольному елегантно переправив його повз Кліщука – 1:1.

На жаль, невдовзі «біло-зелені» втратили через травму ноги, складність якої поки не визначена, Шехіча, який, нагадаємо, минулого туру відзначився дублем у ворота «Львова» (3:2).

За дві хвилини до завершення гри Мартиненко пробив головою після подачі з кутового, але знову каркас воріт урятував «Дніпро-1» від голу. На 94-й зв’язка Пердута – Коломоєць ледь не спрацювала знову, проте Юрію забракло везіння. Цікаве протистояння переможця не виявило – 1:1