PreviousNext

«Ворскла» - «Карпати» - 1:1
Голи: Ребенок (16) - Дебелко (89)

28 тур Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019
12 травня 2019 року, 19:30. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. +18 градусів, часом дощ.

Через відомий транспортний колапс, що стався у Полтаві, ця гра точно не добрала кількасот глядачів. Ще мінімум з тисячу не прийшли через дощову погоду, яка від шостої вечора встановилася у місті.

Господарі поля своїми стараннями зуміли відкрити рахунок у грі до 16 хвилини. Гол після «стандарту» і оманливих корисних дій Кареки записали на Ребенка - 1:0
Господарі поля вели гри, створивши ще кілька хороших нагод для того, щоби забити, та до перерви не вдалося.
Значно агресивніше львів’яни почали діяти по перерві, і тут уже Ткаченко здійснив кілька показових сейвів. За хвилину до завершення основного часу гри «Карпати» досягли свого після точного удару Романа Дебелка - 1:1.