Текстова трансляція

ІСТОРІЯ, ЩО, НА ЖАЛЬ, ПОВТОРИЛАСЯ

«Карпати» - «Ворскла» 4:0

2 квітня 2019 року, 17:00. Львів, стадіон «Україна».

За перші п`ятнадцять хвилин команди на двох створили один готовий епізод. Це Карека в нападі «обікрав» свого опікуна, віддав набігаючому Кане, проте цей удар заблокував захист.
На 26-й хвилині Мар‘ян Швед віддав вивірену передачу на Крістіана Понде, і португалець румунського походження перекинув м’яча у дальній кут воріт Богдана Шуста, який вийшов на перехоплення - 1:0
На 39-й хвилині рахунок подвоївся. Подача з лівого краю від кутового прапорця завершилась ударом з близької відстані Шведа - 2:0
Наприкінці першого тайму ворскляни організували перспективний вихід на ворота Кучинського, та, зробивши цілу низку адресних передач, зрештою м’яч втратили, і прозвучав свисток на перерву.
Після відновлення гри нагадав про себе Карека. Обігравши кількох оборонців, Ніколас пробив у ближній кут, та кіпер «Карпат» забрав цей м’яч.
І знову Швед! На 62-й хвилині злий геній «Карпат» Швед отримав пас із глибини, відірвався від переслідувачів, і перекинув кулю через Шуста, який залишив «рамку» - 3:0. А невдовзі й четвертий м’яч залетів до сітки воріт Шуста. Карім Йода з 11-метрової позначки шансів не лишив: сильно і точно - 4:0 ...
По тому Карека зробив усе для себе, щоб вийти на ударну позицію, та з ударом не заладилось - над поперечиною.