Голи: Вакуленко, 7, 90 (з пенальті) - Шарпар, 23, 56 (обидва - з пенальті)

УПЛ, 22 тур. 18 березня, 2019. Київ, стадіон “Динамо” імені Валерія Лобановського

“Арсенал”: Підківка, Башлай, Вакуленко, Дубінчак, Жичиков, Домбровський (Янаков, 72), Оріховський (Ліпартія, 61), Танковський, Кадимян (Сагуткін, 57), Авагімян, Ковпак.

Запасні: Іванов, Стрижак, Вакулко, Семенюк.

Головний тренер - Ігор Леонов.

“Ворскла”: Шуст, Гіоргадзе, Пердута, Габелок (Ребенок, 75), Шарпар, Карека, Чеснаков, Сапай, Коломоєць (Шехіч, 90), Саків, Артур.

Запасні: Ткаченко, Мисик, Мартиненко, Кобахідзе, Петровіч.

Головний тренер - Василь Сачко.

Стартові претензій на загальний успіх у матчі оформив вже на другій хвилині Артур. Він отримав передачу і пробивав майже без обробки та досвідчений Підківка вийшов переможцем із непростої ситуації.

Арсенал відповів більш ніж переконливо. Подача - голова Вакуленка - і м’яч опинився у дальному куті воріт Шуста - 1:0.

Після чого чверть години команди грали без моментів. Але в одному з моментів Дубінчак схолив на Пердуті в штрафному, а Шарпар чітко реалізував пенальті - 1:1. Власне, потім у таймі “Ворскла” притисла суперників до воріт, але до свистка на перерву рахунок не мінявся.

Полтавці розпочали другий тайм дуже стрімко. Артур мав чудовий момент коли пробивав головою після подачі з правого флангу, але не влучив у ворота. В результаті наступної атаки Башлай зіграв у власному штрафному рукою - друге пенальті у матчі. Шарпар знову чітко реалізує суддівський вирок - 1:2.

“Арсенал” пішов в атаку, а “Ворскла” вибодувала оборону. Кілька небезпечних ударів з далекої відстані, небезпечний удар Ковпака і... пенальті. Автор першого голу Вакуленко чітко пробив з точки... 2:2... Все...