Ferrexpo - Головний спонсор
Чемпіонат України 2016 - 2017 - 04 лист. 2018

ФК «Львів»

0 : 2

ФК «Ворскла»

ФК «Львів»
ФК «Львів»

VS

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

ГОЛИ

Текстова трансляція

Виїзна перемога на домашній арені

4 листопада 2018 року, 17:00. Полтава. Стадіон Ворскла. +9 градусів. 1370 глядачів.

Львів - Ворскла 0:2
Голи: Ребенок (19), Якубу (38)

На старті гри команди обмінялися «уколами», що цілком могли б стати результативними. Коломоєць пробачив оборону після навісу Ребенка зі «стандарту», а львів’яни перевірили на міцність поперечку воріт Шуста.
Кулач наважився на удар з дальньої відстані, і куля пройшла поруч із лівою штангою.
До 20-ї хвилини полтавці вийшли вперед. Після помилки оборони Коломоєць пробив у праву штангу, а на добиванні тут як тут був Ребенок, який минулого туру провів свій 300-й матч на вищому рівні (ЧУ, КУ, єврокубки). Зраділа небагаточисельна публіка на центральній трибуні - рахунок відкрито!
Дві поспіль нагоди в Коломойця. Спершу навіс із голови Юрія зняв оборонець, а після подачі з кутового форвард кивком голови пробив поруч із штангою. Скляр на виході з півгодини гри пробив вище воріт, незручно прийнявши кулю на льоту. Невдовзі пас із глибини прийняв Кулач, та пробив на силу, зблизившись з воротами, і програв у точності.
За п’ять хвилин до завершення першої частини зустрічі свій дебютний гол за «Ворсклу» забив 18-річний ганійський талант Наджееб Якубу, створивши справжній фурор на трибуні серед свого фан-клубу (smiley) ...2:0!
«Львів» значно активізувався зі стартом другого тайму. Воно й зрозуміло, рахунок спонукав номінальних гостей намагатися комбінувати попереду. «Ворскла» в свою чергу небезпечно контратакувала. На 75-й хвилині відверто пробачив полтавську оборону Янчак, зблизившись із воротами та пробивши повз. Вище «рамки» з лінії штрафного майданчика за десять хвилин до завершення основного часу пробив автор першого голу Ребенок.
Чотири хвилини компенсованого часу давали надію «Львову» бодай на гол престижу, та результат на табло вже не змінився до фінального свистка, після чого ворскляни пішли дякувати трибунам.

Прес-служба ФК «Ворскла»

ФК «Львів»

ФК «Львів»

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»