Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2018/2019 - 07 жовт. 2018

ФК «Ворскла»

0 : 2

ФК «Арсенал»

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

VS

ФК «Арсенал»
ФК «Арсенал»

ГОЛИ

Текстова трансляція

БЕЗ ЕМОЦІЙ…

7 жовтня 2018 року, Полтава, стадіон Ворскла ім. Бутовського. +13

«Ворскла» - «Арсенал-Київ» 0:2

Голи: Гринь (72, 88)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Чижов, Чеснаков (Одарюк, 76), Артур (Мисик, 54), Гіоргадзе, Шарпар, Скляр, Кулач, Ребенок, Коломоєць (Карека, 71).

«Арсенал-Київ»: Сітало, Насонов, Дубінчак, Сагуткін, Майданевич, Євтовскі, Домбровський, Лола, Оріховський (Вакулко, 85), Баланюк (Алексєєв, 80), Гринь.

Попередження: Чижов — Сагуткін, Євтовски, Майданевич.

Двадцять перших хвилин, окрім спроби Коломойця переграти Сітала у верховій боротьбі та двох пожеж, які створив біля володінь Шуста «Арсенал», особливо пригадати нічого. Ситуація почала змінюватися після 25 хвилини , коли раз-по-раз Шарпар, Чижов та Чеснаков примушували стража київських воріт виручати свою команду та гримати на оборонців. На 36-й хвилині вперше по-серйозному вступив у гру й Шуст, відбивши підступний удар зі штрафного. Після подачі кутового на 39-й хвилині Чижов, а потім і Коломоєць на дещицю не дісталися до м'яча, а оборона «Арсенала-Київ» вибила кулястого подалі. Небезпечний стандарт на 41-й хвилині у виконанні Ребенка , відскок на Коломойця, та Юрій не зумів із близької відстані проткнути м'яча в «рамку». Від старту другого тайму господарі поля намагалися гнути свою лінію, утім столичні футболісти мало того, що вдало побудували оборонні порядки, так ще й самі вичікували на перший ліпший шанс втекти у контратаку. Одна з таких стала результативною на 73-й хвилині. Забитим голом відзначився Сергій Гринь - 0:1.

Упіймавши кураж, арсеналівці витиснули свій максимум, коли Гринь прицільний ударом у дальній верхній кут оформив свій дубль у цій грі, та запалив двійку навпроти нуля на табло полтавського стадіону. Очікуваної небагаточисельними уболівальниками навали з боку «Ворскли» в кінці поєдинку не сталося. Вочевидь, у команди повне моральне спустошення після трагічної розв'язки гри Ліги Європи зі «Спортингом»...

Прес-служба ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»

ФК «Арсенал»

ФК «Арсенал»