30 вересня 2018 року, 14:00. Чернігів, стадіон ім. Гагаріна.

Голи: Кулач (4), Шарпар (61)

«Десна»: Паст, Д. Фаворов, Імереков, Гітченко, Люлька, Картушов, Волков (Старенький, 69), Огіря, А. Фаворов (Ковпак, 79), Філіппов, Хльобас (Єрмаков, 46).

«Ворскла»: Шуст Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур, Кравченко, Шарпар Сергійчук (Одарюк, 59), Кулач (Габелок, 88), Ребенок,  Карека (Коломоєць, 58).

Попередження: Чеснаков

Старт гри, коли Кулачу вдалося відзначитися забити голом, пішов явно за сценарієм «Ворскли». Полтавці впевнено вели гру, і мали ще шанси. Зокрема, близьким до успіху був Кравченко. За господарів поля, пробиваючи з лівої ноги, відповів Філіппов, та м'яч полетів значно вище «рамки». На 30-й хвилині груба помилка під час передачі на фланзі від Артура призвела до того, що пішов простріл уздовж воріт Шуста, і Картушов просто вибачив полтавців, з вигідної позиції пробивши повз праву стійку воріт. За три хвилини Ребенок із Сергійчуком втекли в контратаку, і загалом чудово все розіграли, утім оборона «Десни» завадила «дев'ятці» ворсклян завдати прицільного удару. На 37-й хвилині автор голу хитнув спочатку одного оборонця чернігівців, потім іншого, і завдав удару з-за меж штрафного майданчика - над правою дев'яткою. Невдовзі знову спроба Кулача - кіпер перевів кулю на кутовий. На початку другого тайму після подачі кутового «Десною» виник неприємний епізод: у штовханині біля воріт Шуста куля ледь не перетнула лінію воріт - підстрахував Артур!

Атака полтавців на 61-й хвилині завершилась голом Шарпара, який надіслав сферу за фантастичною траєкторією - 2:0!

Попри всі намагання команди Олександра Рябоконя відквитати бодай один гол, рахунок у звітній грі вже не змінився, і «біло-зелені» везуть до Полтави три залікових бали.