Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2018/2019 - 23 вер. 2018

ФК «Ворскла»

2 : 1

ФК «Зоря»

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

VS

ФК «Зоря»
ФК «Зоря»

ГОЛИ

Текстова трансляція

ПОДАРУНОК УБОЛІВАЛЬНИКАМ ДО ДНЯ МІСТА

9 тур Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019. 23 вересня 2018 року, 19:30. Полтава, стадіон Ворскла ім. О. Бутовського. +13 градусів. 

«Ворскла» - «Зоря» 2:1

Голи: Ребенок (65), Прийма (90, автогол) — Караваєв (71)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур, Кобахідзе (Сергійчук, 42), Кравченко (Скляр, 74), Шарпар, Ребенок, Кулач (Карека, 83), Коломоец.

«Зоря»: Махарадзе, Тимчик, Сваток, Прийма, Михайличенко, Сілас, Харатін, Караваєв, Рафаель (Луньов, 85), Лєднєв (Кочергін, 72), Громов (Леонардо, 66).

Попередження: Чеснаков, Даллку, Кулач, Сергійчук, Шуст -  Михайличенко, Рафаель, Караваєв.

Суперники певний час придивлялися один до одного. А перший реальний епізод виник біля воріт луганців на 16-й хвилині. Пердута подав зі штрафного, Шарпар головою скинув під удар Ребенку, та з сильним ударом Павла впорався Махарадзе. По тому двічі поспіль воротам «Зорі» загрожував Даллку, а на протилежному боці реально підстрахував Шуста, вибивши м'яч із лінії воріт, Артур. Зі штрафного з небезпечної відстані намагався засмутити Шуста Сілас, та полтавський страж воріт задум бразильця прочитав. Особливо гострими були простріли Артура, та часто не знаходили адресата поблизу карної зони. Наприкінці тайму «Ворскла» втратила через травму Кобахідзе, а Сергійчук, який з'явився на заміну, міг забивати з близької відстані, та забрався в положення поза грою. Зі свистком, що сповістив про старт другого тайму полтавці не пішли, - понеслися вперед. Кулач, Коломоєць і вже згадуваний Артур, який постійно долучався до атак, тримали в напрузі оборону і голкіпера «Зорі». 66-й номер господарів поля запустив кулю за класною траєкторією, лишень трішки вище "рамки". Зусилля всієї команди матеріалізувалися на 65-й хвилині, коли з подачі Кулача скористався на дальній штанзі Ребенок, підігрівши атмосферу на стадіоні, - 1:0!

«Зоря» відігралася доволі швидко. Вже за п'ять хвилин Караваєв після подачі зі штрафного головою майже впритул розстріляв ворота Шуста - 1:1.

Чи чекали такої розв’язки гості? Мабуть, ні. А вийшло так, як того дуже прагнули підопічні Василя Сачка. Спочатку за фол проти Сергійчука не зміг переграти з 11-метрової позначки Махарадзе. Та вже в наступному моменті після подачі від кутового прапорця Прийма вразив власні ворота, і рахунок 2:1 за компенсовані до основного часу три хвилини вже не змінився. «Ворскла» поздоровила всю Полтаву з Днем міста, а президента Романа Черняка з Днем Машинобудівника. Свято вдалося!

Прес-служба ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»

ФК «Зоря»

ФК «Зоря»