ГОЛИ

Текстова трансляція

ЗА СХОЖИМ ДОМАШНІМ СЦЕНАРІЄМ

PreviousNext

Перемога над «Чорноморцем» багато кому здалася дуже схожою на звитягу над «Маріуполем» у минулій домашній зустрічі.

31 серпня 2018 року, 19:00. Полтава. Стадіон Ворскла. +32 градуси

«Ворскла» - «Чорноморець» 2:1

Голи: Кулач (49), Рижук (87, автогол) – Чорній (62)

На 24-й хвилині Кулач не реалізував пенальті (повз ворота)

«Ворскла»: Шуст, Артур, Пердута, Даллку, Чижов, Шарпар, Ребенок, Кобахідзе, Скляр (Габелок, 74), Кулач (Сергійчук, 90+3), Коломоєць (Карека, 68)

Головний тренер: Василь Сачко

«Чорноморець»: Літовченко, Рижук, Трубочкін, Грачов, Чорній, Смірнов, Савченко, Романюк, Леонов (Карноза, 46), Мусолітін (Татарков, 60), Діденко (Коваль, 81)

Головний тренер: Ангел Червенков

Попередження: Скляр (3), Карека (73), Шарпар (85), Габелок (90+3) - Смірнов (54), Трубочкін (59), Грачов (89).

Натяк на атаку: 9 хвилина, прохід Пердути правим краєм і висока подача на Ребенка. Удар Павла головою не вийшов таким, як хотілося б і куля залишила межі поля. Даллку після розіграшу кутового класно цілив із-за меж карного майданчика, та пробив прямо в руки Літовченку. Не зміг невдовзі переграти кіпера і Кобахідзе, замикаючи дальню штангу. Шанс вийти вперед на 24-й хвилині змарнував Кулач, схибивши з 11-метрової позначки. На 33-й хвилині небезпечний простріл вздовж воріт зумів перехопити Шуст, зірвавши реально перспективний випад одеситів. Свою вдачу дальнім нижнім ударом перевіряв Артур, але бразильцеві трішки забракло точності. «Ворскла» активно стартувала в таймі другому, і вінцем цього спалаху став гол Кулача, який головою добив м'яч у рамку після першого сейву кіпера у моменті Коломойця - 1:0, реабілітувався Влад за незабитий пенальті!

Відігралися одесити на 62-й хвилині після відмінно виконаного штрафного Артемом Чернієм - 1:1

На 75-й хвилині намагався головою вразити ворота після навісу від кутового прапорця Шарпар - вище.

Розв’язка гри стала наслідком навали «біло-зелених», коли Габелок спрямував кулю в напрямку воріт, а Рижук, намагаючись м’яч вибити, зрізав його у сітку воріт – 2:1