Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2018/2019 - 19 серп. 2018

ФК «Ворскла»

Владислав Кулач `

Павло Полегенько`

2 : 1

ФК «Маріуполь»

Руслан Фомін`

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

VS

ФК «Маріуполь»
ФК «Маріуполь»

10. Владислав Кулач

8. Павло Полегенько

ГОЛИ

86. Руслан Фомін

Текстова трансляція

ФАРТ, ЯКИЙ ПОТРІБНО ЗАСЛУЖИТИ  

19 серпня 2018 року, 19:30. Полтава, стадіон Ворскла. +29 градусів

«Ворскла» - «Маріуполь» 2:1

Голи: Фомін (21), Кулач (29), Полегенько (88, автогол)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Чеснаков (Даллку, 14), Мартиненко, Артур (Скляр, 78), Шарпар, Кравченко,  Кобахідзе, Кулач, Ребенок, Коломоєць (Карека, 56)

«Маріуполь»: Худжамов, Полегенько, Чоботенко, Яворський, Биков, Піхальонок, Мішньов (Вакула, 81), Федорчук, Чурко, Фомін, Тищенко (Борячук, 71)

Попередження: Федорчук, Чурко, Чоботенко.

До 15 хвилини опоненти обмінялися кількома напівгострими випадами. Реальний шанс забити мали Коломоєць із Даллку, який прибіг на «стандарт». Спочатку двоє ворсклян завадили один одному замкнути передачу на штанзі, а після подачі кутового Ардін головою спрямував кулю прямо в руки Худжамову. Невдовзі азовці отримали свій успіх в атаці, коли влучно з близької відстані пробив Руслан Фомін - 0:1.

Пам'ятаєте гол Романа Безуса в падінні через себе у ворота «Металіста» у жовтні 2011-го? Те ж саме зміг повторити Кулач у ворота «Маріуполя» - не гол, а цукерочка! Браво, Владе! Рахунок зрівнявся - 1:1.

На 33-й хвилині автор голу «Ворскли» знову міг переможно здіймати руки догори, та його філігранний удар трішки оминув дальню стійку. Невдовзі свою "короночку" хотів реалізувати Кобахідзе, проте м'яч оминув «дев'ятку» воріт гостей. Одразу два епізоди на 43-й хвилині. Ребенок зі штрафного ледь не поклав у верхній кут, а після подачі кутового Артур навісив на дальню стійку, де Даллку пробив прямо в руки кіперу. Триходівка Артур - Коломоєць - Кобахідзе перед самісіньким фінальним свистком мала б завершитися голом, та удар від Сандро пішов із відскоком, і просто не вдався.

Початок другого тайму став ніби продовженням кінця першого. Ворскляни створили щонайменше дві реальних нагоди забити, та «Маріуполь» відчайдушно та успішно відбивався. Зі штрафного прямо під ліву штангу цілив Кулач, Худжамов витягнув цей непростий удар. За дві хвилини до завершення основного часу гри полтавці у контратаці кинули правим флангом Кобахідзе, який сильно прострілив уздовж воріт, змусивши Полегенька помилитися, і зрізати м'яч у свою рамку - 2:1!

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»

ФК «Маріуполь»

ФК «Маріуполь»