Що ж друзі, емоційний більше ніж завжди Андрій Іванов веде для вас цю текстову трансляцію.

Команди вийдуть на поле у таких складах:

"Ворскла": Шуст, Пердута, Кадимян, Кулач, Шарпар, Мартиненко, Коломоєць, Коавченко, Кобахідзе, Чижов, Ребенок

"Львів": Бандура, Адамюк, Парамонов, Голіков, Воронін, Каленчук, Приймак, Западня, Панамбі, Аугусто, Бруно

Стартовий свисток!

3' Небезпечно біля воріт "Ворскли" Панамбі проривався з лівого флангу, але Шуст впевненимивиходом зупинив легіонера.

10' Поки що у нас гра проходить без моментів. Розповім вам поки що про новачків "Ворскли". Ніколаса Мореса да Круза встигли заявити на гру, а от Артур Сержіо Батіста де Соуза поки залишився у ВіП-ложі стадіону "Арена Львів".

15' Поки ми говорили про бразильців завдали львів'яни удару по воротах Шуста, Богдан на цей удар чекав, тому із ним впорався.

22' Штрафний у "Ворскли": спочатку один, потім другий, але рахунок не змінюється.

24' Кобахідзе дуже  добре проводить поєдинок. Спочатку продемонстрував усім бразильцям сьогоднішнього матчу, як потрібно віддавати пятою. Потім накрутив опонентів на правому фланзі, та навісив у штрафний. Юрій Коломоєць намагався підрізати м'яча головою, але у нього це не вийшло.

28' Чижов фолить на Бруно у штрафному майданчику. Пенальті!

29' ШУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТЯГНЕ!!!!!!!!!!!!!!! Бруно пробив непогано у кут, але Богдан витягнув м'яч! Шарпар щей подякував Бруно за те, що той не забив.

33' Пердута впевнено вигриз на своєму фланзі м'яч у соперника, не дав він атаці розвинутись.

40' Б'є по воротах Чижов з близької відстані, захисники блокують.

44' Фол на Кулачі, жовта для Голікова.

45' Перший тайм завершився!

46' Другий тайм стартував

49' Шарпар пробивав з небезпечної відстані, після того, як Чижов виборов для нього м'яч на другому поверсі, але Слава пробив вище.

50' Аугусто пробивав по воротах з небезпечної позиції, Чижов постелився у підкаті і заблокував м'яча. Міг віддавати бразилець праворуч на Западню, можливо це було б значно гостріше.

51' Чижов утримав пошкодження та покидає поле, Чеснаков замість нього.

53' Воронін пробивав зі штраяного, Шуст тягне.

55' Пішла у нас гра. Небезпечні атаки йдуть одна за другою.

57' Кадимян пробивав обвідним ударо, м'яч ледь не опинився у дев'ятці воріт "Львова".

59' Бруно двічі обіграв Чеснакова, прострілив, але Пердута перервав небезпечну передачу.

63' Кулач обіграв суперника та пробив лівою - в руки Бандурі.

65' Кобахідзе б'є по воротах здалеку - повз.

66' Западня йде з поля, Тейлор виходить у "Львова".

67' І Янчак міняє Гільерме.

68' Ворскла розіграла у штрафному львів'ян непогану комбінацію, але її перерввали дуже близько до воріт.

70' Коломоєуь отримав жовту.

70' Карека змінив Кулача у Ворскли.

75' Кадимян отримав жовту.

78' Жилмар міняє Бруно Аугусто на Жуліо Сезара. Така собі бразильська рокіровка в УПЛ.

80' Габелок замість Кадимяна виходить на поле.

81' Б'є здалеку Кобахідзе - вище.

83' Б'є здалеку і Габелок - в руки воротареві.

83' ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Дебют Кареки вдалий! Габелок отримав пас від Пердути, протяг м'яча повз двох захисників і відав на Кареку, а Ніколасу залишилося лише забитиу порожні ворота.

89' Голікова вигнали з поля і Коломойця також. Шось незрозусіле на полі діється. Арбітр Іван Бондар, здається, зовсім неправильно розсудив ситуацію. Голіков отримав картку за розмови, а Коломоєць за фол. Але, якщо і був фол, то скоріш усього в штрафному. Тобто рішення арбітра є взаємовиключним.

90+3' Карека зіграв надійно, але грубо - жовта для Ніколаса.

90+5 Матч завершено. Вітаємо з перемогою.