Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2021/2022 - 03 жовт. 2021

ФК «Олександрія»

1 : 2

ФК «Ворскла»

ФК «Олександрія»
ФК «Олександрія»

VS

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

ГОЛИ

Текстова трансляція

ПОВЕРТАЄМО ТРЕТЮ СХОДИНКУ ПІСЛЯ ТРИЛЕРА В ОЛЕКСАНДРІЇ

Фото fco.com.ua

Фото fco.com.ua

Команда Юрія Максимова, яка змушена була догравати без свого тренера завершальну частину гри (коуч не втримався, аби не відповісти на провокацію з боку тренерського штабу господарів поля, - прим.), зуміла довести справу до загальної перемоги на стадіоні «Ніка».

17 жовтня 2021 року, 19:30. Олександрія, КСК «Ніка».

«Олександрія» - «Ворскла» - 1:2

Голи: Калюжний (53) – Ранжел (13, 39)

«Олександрія»: Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Дришлюк, Калюжний, Ковалець (Рибалка, 23), Одарюк (Кожушко, 46), Кирюханцев (Гринь, 86), Спінеллі (Устименко, 46).

 

«Ворскла»: Різник, Тамм, Яворський (Кушніренко, 56), Пердута, Челядін, Тілль (Амількар, 90+3), Скляр, Кане, Пешич (Кравчук, 70), Ранжел, Степанюк.

Попередження: Кожушко, Мірошниченко, Дубра, Бабогло, Ранжел, Тілль.

Вилучення: Кожушко (76)

За це ми і любимо футбол, за такі матчі наш чемпіонат варто показувати закордоном. Справжня битва за шість залікових балів між клубами, що знову борються за призові місця в чемпіонаті. Полтавцям після учорашньої перемоги «Дніпра-1» над «Колосом» конче необхідно було здобувати лише три очки. Завдяки дуплету бразильця Лукаса Ранжела, який забив уже втретє у двох останніх зустрічах, «Біло-зелені» зуміли повернути собі чисту третю сходинку VBET ліги. Отож, наступний домашній матч проти донецького «Шахтаря», що відбудеться 23-го жовтня на арені ім. О. Бутовського знову буде центральним в турі. І це приємно констатувати, а вболівальникам полтавської дружини є чим пишатися. Віримо в команду!

ФК «Олександрія»

ФК «Олександрія»

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»