Ferrexpo - Головний спонсор
Кубок України - 08 лип. 2020

ФК «Динамо»

9 : 8

ФК «Ворскла»

ФК «Динамо»
ФК «Динамо»

VS

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

ГОЛИ

Текстова трансляція

ФУТБОЛЬНО-ДРАМАТИЧНА ЛОТЕРЕЯ У ХАРКОВІ

8 липня 2020 року, 21:30. Харків, ОСК «Металіст». Гра без глядачів. +17 градусів.

Фінал Кубка України сезону 2019/2020

«Динамо» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) 1:1 (по пен. 8:7) 

Голи: Вербіч (29) — Степанюк (10)

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Сирота, Шабанов, Миколенко, Сидорчук — Цитаїшвілі (Циганков, 60), Буяльський (Шапаренко, 99), Шепелєв (Андрієвський, 117), Де Пена, Вербіч.

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Ндіайє, Сапай, Скляр (Шехіч, 95), Пуцлін , Якубу (Опанасенко, 73), Кулач (Луїзао, 76), Кане, Степанюк (Баєнко, 114).

Попередження: Сирота, Шабанов, Буяльський, Вербіч — Скляр, Пердута

 

Після відносно легкої розвідки і поодиноких натяків на те що атакувального видовища найголовніша кубкова гра сезону позбавлена не буде, полтавці почали методично розгойдувати фланги киян. Одна з таких атак і завершилася тим, що на 11-й хвилині Руслан Степанюк, скориставшись подачею Кане, ногою вразив ворота Бущана з близької відстані – рахунок відкрито!

На 16-й хвилині Різник неймовірним чином потягнув удар Сироти під поперечку після подачі з кутового – просто браво, Дмитре! Через 20 хвилин несподіваним ударом з дальньої дистанції перевірив пильність Бущана Скляр – був шанс.

І ще один сейв від Різника: тепер уже в ближньому бою, коли свого опонента втратив Якубу, дозволивши Вербічу пробити практично впритул. Словенець свого досяг уже за кілька хвилин. Прийнявши м’яч уже в карній зоні, динамівець розвернувся і вразив полтавську «рамку» - 1:1.

Небезпечним був і удар після виходу по центру воріт все того ж Вербіча на 39-й хвилині гри. Різник парирував кулю на кутовий.

 

Початок другого тайму позначився активністю Кане. Зокрема, на 51-й хвилині, відібравши м’яч, та пройшовши до воріт, Ібрахім віддав чудовий пас на хід Кулачу, який виходив сам-на-сам із кіпером, та Влад трішки не дотягнувся до м’яча.

На 55-й хвилині зненацька, перехопивши м’яч, потужним ударом з-за меж штрафного відзначився Цитаїшвілі – на щастя, повз праву стійку. «Ворскла» відповіла блискавичним випадом Степанюка, який подав на Кулача – Бущан випередив влада на долю секунди, вийшовши із воріт. На 62-й хвилині після того, як Шепелєв увірвався до штрафного, вже лежачи на газоні, ногою відбив м’яч Різник. Чомусь промовчала арбітриня гри, коли вихід Пуцліна на ворота поштовхом у спину намагалися зупинити динамівці. На 70-й хвилині двоє динамівців забралися в офсайд, тому гол, який кияни буквально занесли у ворота «біло-зелених», відмінили навіть без перегляду VAR.

Вербіч мчить на ворота на 84-ій – Різник фіксує м’яч у руках.

На останній хвилині гри ледь не увігнав м’яча у дальній кут Опанасенко.

 

Справа дійшла до гри в двох екстратаймах. На 95-й хвилині масована атака ворсклян мала б завершуватися голом, та Пердута з Шехічем почергово не зуміли пробити мур з оборонців «Динамо» навпроти воріт.

108-а хвилина і вже Шехіч у воротарському: розвернувся, навіть зробив спробу пробити – та все одно положення поза грою.

Все дійшло до довжелезної футбольної лотереї, де з рахунком 8:7 перемогу святкували динамівці.

ФК «Динамо»

ФК «Динамо»

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»