ГОЛИ

Текстова трансляція

ПО ОДНОМУ ДЛЯ КЛИМОВСЬКОГО І МАКСИМОВА

Фото прес-служби ФК Олімпік

15 березня 2020 року, 19:30. Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. -2 градуси. Гра без глядачів.

«Олімпік» - «Ворскла» 1:1

Голи: Баланюк (21) – Кулач (42)

«Олімпік»: Кичак, Ксьонз, Гришко (Романовський, 75), Литвин, Лебеденко, Цимбалюк, Завійський, Кравченко (Балашов, 63), Політило, Тейшейра (Чогадзе. 84), Баланюк

Ворскла: Різник, Пердута, Баєнко, Альюн, Якубу, Пуцлін (Ребенок, 79), Шехіч (Кулач, 34), Кане, Скляр, Луїзао (Васін, 69), Степанюк

Попередження: Кичак — Якубу, Скляр

На 22-й хвилині Шехіч не реалізував пенальті (воротар)

І знову зустріч «Олімпіка» та «Ворскли». Донеччани за час, що минув після зустрічі в Полтаві, встигли змінити тренера (на місток знову повернувся Ігор Климовський).

Полтавці одразу ж заволоділи ініціативою, що відбивалося у володінні м’ячем. Та на 21-й хвилині Тейшейра спершу перевірив Різника, і той відбив перед собою, а вже «другим темпом» Баланюк надіслав кулю до сітки воріт - 1:0.

І тут же доля дарує шанс відігратися. Луїзао падає у карній зоні від рук Кичака - пенальті! Утім, задум Шехіча страж воріт номінальних господарів розгадав, перевівши кулю на кутовий.

Команда Максимова наполегливо шукала свій шанс для того, аби забити ще до походу на перерву, і реалізувала цей намір на 42-й хвилині. Кане і Якубу зчинили круговерть на лівому краї, далі м’яч транспортували Кулачу, і Влад потужно пробив під поперечку - 1:1 на табло!

«Соковитий» удар Кане на 53-й хвилині прийняла на себе стійка, а Степанюк, добиваючи зблизька, запустив кулю вище, та ще й при цьому був у офсайді.

Сприятливі нагоди Луїзао та Кулача, здавалось, мали б стати приводом для радості «біло-зелених», та не судилося.

За три хвилини до завершення основного часу гри Кулач елегантно закинув на Васіна, Денис із гострого кута потужно пробив, та Кичак урятував «Олімпік». За дві хвилини Васіну вже трішки бракувало влучності, коли він пробивав головою на дальній штанзі.