4 березня 2020 року, 14:00. Маріуполь, стадіон ім. В. Бойка. +10 градусів

Голи: Мишньов (33, з пенальті), Топалов (47), Чоботенко (80)

Маріуполь: Гальчук, Яворський, Чоботенко, Муравський, Полегенько, Чех, Ігнатенко, Корнієнко, Мишньов, Топалов (Танковський, 73, Федорчук, 78), Кулаков (Фомін, 65).

Ворскла: Різник, Пердута, Чеснаков, Альюн, Сапай (Ребенок, 46), Кане, Шехіч, Пуцлін, Луїзао, Кулач (Артур, 58), Степанюк (Васін, 46).

Попередження: Мишньов, Муравський, Ігнатенко — Альюн, Васін, Кане.

На 94-й хвилині вилучений Муравський (повторне попередження)

Перший реальний епізод поблизу азовських воріт на 16-й хвилині. Шехіч навісом шукав адресата в штрафному, Степанюк трішки за високо намагався зачепитися за кулю, чим дезорієнтував Луїзао, який закривав дальню штангу. Маріупольці відповіли каскадом кутових, жодна з подач яких не увінчалася успіхом для господарів поля. На 22-й хвилині дали пробити Мишньову. На полтавське щастя, міцний удар оминув ліву «дев’ятку» воріт.

На 27-й хвилині перспективний вихід на ворота «Маріуполя» правим краєм завершився прострілом Шехіча, який зумів у підкаті винести на кутовий Яворський.

На 33-й хвилині Альюн, на думку рефері, порушив правила в боротьбі у карній зоні, і Мишньов реалізував 11-метровий - 1:0 за господарями.

На початку другого тайму маріупольці зусиллями Топвлова, який увірвався до штрафного майданчика, і влучно пробив по цілі, подвоїли свою перевагу - 2:0.

Полтавці включили пресинг, і притисли команду Бабича до їх штрафного. 61-а хвилина мала б завершитися ефектним голом зльоту Ребенка після подачі з флангу від Кане - вище воріт пройшов м’яч.

Чоботенко зробив рахунок великим за десять хвилин до завершення гри, фактично знявши всі питання в цій грі - 3:0.

Що додати? Перемоги, такі як над «Шахтарем» у попередньому турі, безслідно не минають. Дякуємо за старання, ворскляни!