Ferrexpo - Головний спонсор

Усі тренери

Усі тренери, які працювали з командою:

 

Костянтин Скрипченко до квітня 1955 року, в.о. головного тренера: липень-серпень 1964 року, липень-жовтень 1965 року.

Анатолій Зубрицький квітень 1955 року - грудень 1956 року.

Андрій Жиган січень - квітень 1957 року.

Йосип Ліфшиць квітень 1957 року - грудень 1958 року.

Олександр Загрецький січень - червень 1959 року.

Геннадій Дуганов червень 1959 року - 20 липня 1960 року.

Віктор Жильцов липень 1964 року; січень 1966 року.

Григорій Балаба серпень 1964 року - липень 1965 року.

Володимир Аксьонов січень - жовтень 1967 року; травень 1980 року - травень 1982 року.

Олександр Алпатов в.о. головного тренера: вересень - жовтень 1967 року; січень 1968 – 1 серпня 1970 року; липень 1972 року – 16 липня 1973 року.

Юрій Войнов 5 вересня 1970 року - липень 1972 року.

Віктор Носов 18 липня 1973 року - листопад 1974 року, 17 червня 2005 року - 5 липня 2007 року.

Анатолій Вітков грудень 1974 року - травень 1976 року.

Василь Сальков травень - грудень 1976 року.

Станіслав Басюк січень 1977 - травень 1980 року.

Геннадій Путівський травень - листопад 1982 року.

Віктор Пожечевський лютий 1984 року - січень 1990 року; 23 серпня - 8 листопада 1990 року; січень 1994 року – 4 червня 1998 року.

Геннадій Лисенчук січень - серпень 1990 року.

Володимир Ходус січень - серпень 1991 року.

Тренерська рада (Віктор Пожечевський, Геннадіій Слюсарєв, Станіслав Басюк, Анатолій Дяченко, Олег Кривенко, Сергій Лукаш) 1 серпня 1991 - 7 листопада 1991 року.

Леонід Колтун 11-20 лютого 1992 года.

Сергій Доценко березень - 5 липня 1992 року.

Володимир Брухтій липень 1992 року - липень 1993 року.

Віктор Маслов липень - листопад 1993 року.

Олександр Довбій 6 червня – 28 серпня 1998 року.

в.о. Сергій Собецький, Іван Шарій 30 серпня - 8 жовтня 1998 року.

Анатолій Коньков 8 жовтня 1998 – 15 серпня 2000 року.

Сергій Морозов 21 серпня 2000 року – 18 червня 2001 року.

Андрій Баль 2 липня 2001 року - 19 серпня 2003 року.

в.о. Олег Моргун 19 серпня 2003 року - 28 серпня 2003 року.

Олег Долматов 28 серпня 2003 року - 30 жовтня 2003 року.

в.о. Олег Моргун 30 жовтня 2003 року - 25 грудня 2003 року.

Володимир Лозинський 25 грудня 2003 року – 1 липня 2004 року.

Володимир Мунтян 1 липня 2004 року – 16 червня 2005 року.

в.о. Анатолій Момот 6 липня 2007 року - 27 грудня 2007 року.

Микола Павлов 27 грудня 2007 року – травень 2012 року.

Вадим Євтушенко 8 червня – 15 серпня 2012 року

в.о. Сергій Свистун 15 серпня 2012 – 10 червня 2013 року

Василь Сачко з 10 червня 2013 року

Віталій Косовський в.о. з березня 2019, тренер з 4 червня 2019

Юрій Максимов з 15 листопада 2019