26 жовтня 2019 року, 17:00. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена».

«Зоря» (Луганськ) – «Ворскла» (Полтава) - 4:0 (2:0)

Голи: Русин (16), Юрченко (45, з пенальті), Кабаєв (61), Леднєв (77)

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко (Білий, 60), Іванісеня (Хомченовский, 72), Лєднєв, Юрченко, Кочергін (Луньов, 46) — Кабаєв, Русин

"Ворскла": Різник, Пердута, Чеснаков, Баєнко, Мельничук, Челядін, Стрижак (Кравченко, 81), Васін, Луїзао (Мартиненко, 60), Ребенок, Коломоєць (Козиренко, 66)

Попередження: Лєднєв — Баєнко, Мельничук, Васін

Вилучення: Баєнко (56, повторне попередження)

До усім відомих кадрових втрат "Ворскли" буквально напередодні гри в Запоріжжі додалося ще: ушкодження на передігровому тренуванні отримали Скляр та Габелок. Не готові ще на всі сто Артур і Петровіч - обадва залишились у резерві на цей матч.

Перший «укол» у звітній зустрічі належить авторству Лєднєва, який зі штрафного пробивав у правий нижній кут, і стійка стала на шляху м'яча, хоч Різник, який дебютує в найсильнішій лізі країни, ситуацію контролював. Невдовзі підопічним Віктора Скрипника, команда якого, на відміну від полтавців, вийшла на матч у оптимальному складі, вдалося повести в рахунку. Точний удар в активі Русина. Можна багато чого писати про намагання підопічних Віталія Косовського вийти в кілька передач у швидку контратаку, та відчайдушну боротьбу необстріляних матчами високого рівня Мельничука, Челядіна та Стрижака. Варто відзначити також, що в резерві "біло-зелених" опинився також зовсім юний кіпер, гравець збірної України U-18 Кіріл Фесюн.

Без ударів, але гаряче поблизу штрафного луганців стало ближче до кінця першої половини гри. Це Васін і Коломоєць нагнітали попереду. Активно включався у боротьбу й Луїзао. І коли вже мав прозвучати свисток на перерву, фол Васіна арбітр Шурман кваліфікував як пенальті (хоча повтори показали, що порушення відбулося ще до карної зони, - прим.), і Юрченко хитрим ударом із позначки зробив рахунок 2:0. Отож, констатуємо, що два удари в "рамку" "Ворскли" втілилися в два забитих голи.

З 55-ї хвилини полтавці залишись у меншості після вилучення Баєнка (друга жовта) за підкат, який видався за "брудний" для арбітра зустрічі. Завдання гостей ускладнилося до неймовірного, і вже Луїзао зняв із гри Віталій Косовський, і зміцнити гру в центрі покликаний був Мартиненко. На 66-й хвилині склад полтавської дружини ще більше омолодився, коли замість Коломойця на полі з'явився 19-річний Козиренко. На 71-й хвилині небезпечно пробивав Васін - з розвороту поруч із правою штангою - за фактом перша нагода ворсклян у другому таймі. Оголивши тили, у намаганні знайти свій шанс попереду, "Ворскла" пропустили ще й від Лєднєва - 4:0. По тому чогось надособливого у цьому матчі не сталося, і рахунок вже не змінився.

Чому ж так тяжко даються ігри "Ворсклі" останнім часом? Це питання звучить зараз ледь не від кожного вболівальника. Аби хоча б щось зрозуміти, просто порівняйте склади команди у стартових турах і в кількох останніх. І це є, ПОЗА ВСЯКИМ СУМНІВОМ, об'єктивною причиною невдач команди. Продовжуємо триматися разом і вірити в рідний клуб!