Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2018/2019 - 25 May 2019

ФК «Ворскла»

1 : 2

ФК «Чорноморець»

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

VS

ФК «Чорноморець»
ФК «Чорноморець»

GOAL

Summary

КОЛОМОЄЦЬ ЗНОВУ ЗАБИВАЄ, ТА «ВОРСКЛА» ПОСТУПАЄТЬСЯ …

 

25 травня 2019 року, 17:00. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 1050 глядачів. +20 градусів, сонячно.   

«Ворскла» - «Чорноморець» 1:2

Голи: Коломоєць (54) – Коваль (26), Танчик (63)

«Ворскла»Ткаченко, Пердута, Мартиненко, Чеснаков, Сапай, Скляр, Петровіч, Васін, Габелок (Кобахідзе, 90), Ребенок (Артур, 46), Карека (Коломоєць, 46)

Тренер: Віталій Косовський

«Чорноморець»Літовченко, Голіков, Рижук, Гошкодеря, Норенков (Трубочкін, 72), Бабенко, Танчик, Хамелюк, Аржанов, Вільхамссон (Чорній, 65), Коваль (Павлов, 78)

Тренер: Ангел Червенков

Попередження: Чеснаков — Рижук, Трубочкін, Бабенко

Вилучення: Чеснаков (68, повторне попередження)

Повели в рахунку у цій зустрічі «моряки». Голіков долучився до атаки одеситів, прострілив у воротарський майданчик на Коваля, а той уже спрямував кулю до сітки.

Попри перевагу ворсклян у володінні м’ячем, матеріалізувати це в хоча  б один забитий гол ніяк не  вдавалося. З’явившись на заміну по перерві свою забивну місію продовжив Коломоєць. Юрій скористався з хорошої передачі Пердути, і надіслав сферу в дальній кут – 1:1.

Менше десяти хвилин знадобилося футболістам «Ворскли» на те, аби знову вийти вперед. Танчик побачив перед собою відкритий простір, пройшов до карної зони, та поклав м’яча у притирку з дальньою стійкою – 1:2.

Наприкінці гри господарі поля мали вдосталь можливостей бодай зрівняти результат, та підопічні Червенкова стояли невмолимим муром, і свого таки досягли, піднявшись з останньої сходинки на 11 позицію турнірної таблиці.

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»

ФК «Чорноморець»

ФК «Чорноморець»