VS

GOAL

Summary

ЗАКЛИНАЧ М’ЯЧА

Зустріч лідерів другої шістки завершилася мінімальною перемогою «Ворскли». Вона стала можливою завдяки голу Тодора Петровіча та феноменальній грі у воротах Олександра Ткаченка.

«Десна» - «Ворскла» - 0:1

Українська Прем’єр-ліга. Група II. 30-й тур. 21 травня. Чернігів. Стадіон ім. Ю.Гагаріна

Гол: Петровіч 30

"Десна": Літовка – Парцванія, Імереков, Немчанінов, Мостовой – Огіря, Волков (Богданов 75) – Сергійчук (Картушов 46), А.Фаворов, Хльобас – Безбородько (Філіппов 75)
Тренер: Олександр Рябоконь

"Ворскла": Ткаченко – Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Сапай – Скляр, Петровіч (Габелок 90+2) – Саків (Шехіч 78), Васін (Мисик 68), Ребенок – Коломоєць
Тренер: Віталій Косовський

На 22-й хвилині перший стався небезпечний епізод в матчі. Саків поборовся за м’яч віддав на Пердуту. Той зміг навісити у штрафний, де м’яч першим дотиком прийняв Коломоєць, а потім пробив з розвороту – воротар парирував удар.

Вдім вже за вісім хвилин Сапай вже з протилежного флангу зробив крос, Коломоєць поборовся за м’яч і у результаті, футбольний снаряд ліг на ногу Петровічу. Тодор дуже акуратно підправив навіс партнера у ворота – 0:1.

Майже відразу після цього екс-ворсклянин Сергійчук пробивав головою та м’яч пройшов повз ближню «дев’ятку». У «Ворскли» відповів Васін чудовим пострілом зі штрафного, але його щільний підкручений удар зміг відбити воротар Ігор Литовка. До речі, у заявці «Ворскли», кіпер – молодий вихованець власної школи Костянтин Солобчук.

Проте у центрі уваги протягом майже усього другого тайму став інший воротар – Олександр Ткаченко. На початку другого тайму Безбородько міг зрівняти рахунок після чудового удару зльоту, але м’яч вирішив інакше та пірнув повз верхній кут. У середині тайму на поле вийшов Богданов, знаний своїм сильним та влучним ударом, проте і з його пострілами Олександр справлявся. А коли не виручав Ткаченко, допомагав каркас воріт.