GOAL

Summary

ПО ОДНОМУ

Чемпіонат УПЛ сезону 2018/2019, 2 етап.

5 травня 2019 року, 14:00. Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. +25 градусів.

«Олімпік» (Донецьк) – «Ворскла» (Полтава)- 1:1

Голи: Пасіч (65) – Чеснаков (39)

Попередженя: Ксьонз (36), Цимбалюк (50), Валєєв (58), Пасіч (67) – Габелок (70), Ребенок (90+1)

Вилучення: Мартиненко (86)

«Олімпік»: Кринський, Цимбалюк, Гришко, Вантух (Снурніцин, 43), Тейшейра, Пасіч, Політило, Ксьонз, Гай, Валєєв (Сондей, 73), Дегтярьов (Матар, 80)

Тренер: Ігор Климовський

«Ворскла»: Ткаченко, Мартиненко, Даллку (Саків, 73), Чеснаков, Кане, Шарпар (Скляр, 66), Габелок, Петровіч, Ребенок, Васін (Кобахідзе, 46), Карека

Тренер: Віталій Косовський

Знову спроба експерименту зі складом від тренера «Ворскли». Як говорив Віталій Владиславович на тижні, ніхто не має ображатися на те, що в тому чи іншому матчі не потрапив до старту. Наразі саме час дати можливість проявити себе тому, хто доводить свої претензії в тренувальному процесі.

Моменти Пасіча та Кареки довгий час залишалися лише сухою статистикою звітної зустрічі, аж поки після вигадливого розіграшу Чеснаков не згадав свій Лондон, забиваючи у ворота Кринського.

У другому таймі, ясна річ, зручніше грати було полтавцям, маючи певний доробок, тому шукали свої нагоди у контргрі. На 56-й хвилині ледь не замкнув подачу головою Мартиненко, а кілька хвилин по тому Ребенок міг вийти сам-на-сам зі стражем донецьких воріт, та захисник таки наздогнав його, ліквідувавши загрозу. На 61-й хвилині після подачі зі «стандарту» на дальню стійку і удару головою Гая чудово зреагував Ткаченко, а на 65-й Геннадій Пасіч явно зфолив проти Кане (суддя не відреагував), продовжив хід до воріт, і забив гол, зрівнявши рахунок – 1:1!

На 86-й хвилині після обрізки в атаці партнерів по команді змушений був відверто порушувати правила проти сенегальця Матара Мартиненко, за що й побачив перед собою за мить «червоне світло», і, не сперечаючись, пішов за межі поля.

За хвилину до фінального свистка Ребенок, Карека та Кане створили нагоду для вдалого завершення атакувальних дій, та надто щільно вишикувалися оборонці «Олімпіка», аби не дати розвернутися та як слід пробити малійському легіонеру ворсклян.