VS

GOAL

Summary

КОЛИ ПЕРЕВАГА НЕ ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ НА ТАБЛО

14 квітня 2019 року, 17:00. Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. +6 градусів.

24-й тур Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019, 2 етап.

«Арсенал-Київ» - «Ворскла» - 1:0 (0:0)

Гол: Калитвинцев (58)

«Арсенал-Київ»: Підківка, Жичиков (Сагуткін, 70), Вакуленко, Башлай, Дубінчак, Танковський, Домбровський, Оріховський, Мудрик (Калітвінцев, 46), Кадимян, Міссі Мезу (Ковпак, 46)

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Мартиненко, Чеснаков, Сапай, Петровіч, Габелок, Шехіч, Мисик (Якубу, 81), Кане, Карека (Коломоєць, 68)

Попередження: Кадимян, Домбровський, Танковський – Пердута, Чеснаков, Сапай, Петрович, Мисик

Вилучення: Сапай (82, повторне попередження)

Ще свіжий у пам’яті матч, остання хвилина якого позбавила ворсклян права грати у верхній шістці команд еліти українського футболу. Тоді, ще під орудою Василя Сачка, полтавці до останнього перемагали «Гармашів» 2:1, але безглуздий 11-метровий в кінці зустрічі звів нанівець усі старання «біло-зелених». Невдовзі багаторічний наставник «Ворскли» прийняв рішення залишити тренерський місток. Тепер уже у ролі виконуючого обов’язки головного тренера команду до Києва привіз Віталій Косовський, який на цій арені на Грушевського як футболіст провів не один десяток блискучих поєдинків.

У першій частині зустрічі гравці «Ворскли» переважали опонентів за контролем м’яча. Що ж до реальних нагод для взяття воріт, то їх суперники створили порівну. Двічі реальні нагоди засмутити Ткаченка марнував екс-ворсклянин Кадимян, а за «Ворсклу» слово тримали Шехіч (індивідуальний прохід та удар поруч із правою стійкою), а перед самісіньким походом на перепочинок – Карека, який пробив вище глицею воріт.

Відкрив рахунок у грі на 58-й хвилині розкішним ударом зі штрафного Владислав Калитвинцев. «Арсенал-Київ» повів у рахунку – 1:0. Швидка контратака, яку розігнали Петровіч і Габелок, мала б завершитися ударом Кареки, та оборона киян м’яч «зажувала», і потім винесла подалі. На 72-й хвилині гості зрівняли рахунок після подачі зі «стандарту», але удар головою Мартиненка на табло не відбився, оскільки рефері вгледів порушення в когось із полтавців у штрафному майданчику.

За вісім хвилин до завершення основного часу гри полтавський колектив залишився у меншості: за фол проти автора голу Калитвинцева Сапай удостоївся другого «гірчичника», і дотерміново полишив поле. Навіть попри це «Ворскла» не опустила руки, продовжуючи турувати шлях до чужих воріт. Знову Мартиненку бракувало дещиці, аби замкнути верхову подачу.

На 89-й хвилині лише диво на ім’я Роман Підківка врятувало «рамку» господарів поля від удару в ліву «дев’ятку» зі штрафного від Габелка. На 92-й хвилині вибачив «Арсенал-Київ» капітан Чеснаков, не поціливши низом у дальній кут після раптового перехоплення від одного з найкорисніших гравців матчу – Ібрахіма Кане. Невдовзі прозвучав фінальний свисток, що зафіксував перемогу команди Ігоря Леонова.

«Ворскла» переграла столичний клуб і за часом володіння м’ячем, і за кількістю створених епізодів, і за ударами. Лишень не за підсумковим результатом …