Голи: Cілас (45), Громов (62), Караваєв (77)

«Зоря»: Л. Філіпе, Литвин Д., Вернидуб, Караваєв, Тимчик, Хомченовський, Михайленко, Громов (Лєднєв, 76), Сілас (Чайковський, 66), Арвеладзе, Будківський (Івановіч, 81)

Головний тренер: Юрій Вернидуб

«Ворскла»: Ткаченко, Даллку, Кане, Чижов, Артур, Пердута (Ребенок, 18), Скляр, Шарпар (Габелок, 74), Мисик (Васін, 60), Шехіч, Коломоєць.

Головний тренер: Василь Сачко

Попередження: Громов (24), Сілас (29), Вернидуб (88) – Шехіч (12), Артур (26), Скляр (54), Чижов (71), Васін (87)

На 7-й хвилині на дальній штанзі Будківський опинився сам на дальній штанзі під час виконання кутового, але пробив повз ціль. Під час «стандарту» дальню штангу на подачі Мисика не зумів замкнути Кане. Чудовий момент у Шарпара на виході з перших півгодини гри: партнери В‘ячеслава зірвали швидкий контрвипад «Зорі», а 11-й номер гостей, на замаху прибравши оборонця, цілив у дальній верхній кут, але воротар луганців Луїс Філіпе витягнув. Атака у відповідь з розрізним пасом Караваєва завершилась вдалим виходом із «рамки» Ткаченка, який вперше за довгий час вийшов у старті головної команди. «Гол у роздягальню» вдався футболістам «Зорі». Автором результативного пострілу став Сілас - 1:0 Полтавець, який нині грає у «Зорі», Артем Громов, скористався з передачі Сіласа, подвоївши перевагу команди Юрія Вернидуба - 2:0. Одразу після цього Васін, який незадовго з‘явився на заміну, потужним ударом зі штрафного поцілив у стійку. Швидка флангова атака «Зорі» на 77-й хвилині призвела до прострілу, на який нагодився Караваєв, довівши рахунок до великого, - 3:0. За хвилину до завершення основного часу гри Шехіч з-за меж штрафного пробив поруч із лівою штангою. Щось подібне повторив і Васін. На тому й завершили.