Ferrexpo - Головний спонсор
УПЛ 2018/2019 - 08 Dec 2018

ФК «Чорноморець»

0 : 1

ФК «Ворскла»

ФК «Чорноморець»
ФК «Чорноморець»

VS

ФК «Ворскла»
ФК «Ворскла»

GOAL

Summary

ПЕРЕМОГА У ПІВДЕННІЙ ПАЛЬМІРІ

b_1140_630_16777215_00_images_2018_12_dsc-0382.jpg

«Чорноморець» - «Ворскла» - 0:1

УПЛ, 17 тур. 8 грудня, 2018, 17:00. Одеса, стадіон «Чорноморець».

Гол: Чижов, 4

«Чорноморець»: Літовченко, Рижук, Грачов, Міщенко (Остапенко, 13), Трубочкін (Шторгін, 87), Савченко, Бабенко, Норенков, Чорній (Мусолітін, 46), Семенів, Коваль.

 

Тренер – Ангел Червенков.

«Ворскла»: Шуст, Гіоргадзе, Пердута, Габелок (Мисик, 90+3), Шарпар, Карека (Сергійчук, 74), Чеснаков, Чижов, Саків, Артур (Кане, 85), Ребенок.

 

Тренер – Василь Сачко.

«Ворскла» розпочала дуже потужно. Спочатку удар головою від Гіоргадзе воротар господарів ледь перевів на кутовий, чим, власне лише відстрочив взяття воріт. Розіграш стандарту завершився навісом Артура, ударом по воротах у виконанні Кареки, рикошетом, у результаті Чеснаков скинув м’яча на Чижова і Олександр у дотик переправив футбольний снаряд у ворота – 0:1. «Ворскла» продовжила атакувати і наразилася на контрвипад, Коваль пробивав з гострого кута, повз ворота. Відзначимо, що на 13 хвилині раптова травма оборонця «Чорноморця» Міщенка призвела до того, що проти своєї колишньої команди вийшов грати Олег Остапенко. Власне, надалі гра трохи заспокоїлася. Перший момент – у Шарпара після помилки оборони. Втім, Літовченко впорався з ударом В’ячеслава. На 37-й хвилині мала б спрацювати бразильська зв’язка «Ворскли»: Артур віддавав на Кареку, але Ніколас пробив здалеку і воротар зафіксував м’яча в руках.

Оповідь про другий тайм дуже важко скласти, адже темп гри вийшов дуже різноманітним: іноді розтягнутим, іноді, навпаки, динамічним. Свою долю у це також додали вболівальники, через яких матч доводилось кілька разів призупиняти. До вимушених зупинок лише кілька ударів з далекої відстані та контроль м’яча від підопічних Василя Сачка. Мабуть найближчим до взяття воріт був Саків. Він пробив у ближній кут, після непоганої комбінації. Але йому не пощастило відзначитися. Надалі виокремити моменти для взяття воріт було вкрай важко. «Ворсклі» вдавалися непогані комбінації, але от завершального пасу, не вистачало. «Чорноморець», здалося, прокинувся лише за хвилин сім до кінця гри. Але господарі не змогли створити нічого окрім напівмоментів. У підсумку – мінімальна перемога «Ворскли».      

Прес-служба ФК «Ворскла»

ФК «Чорноморець»

ФК «Чорноморець»

ФК «Ворскла»

ФК «Ворскла»