Чинні чемпіонки країни, ворсклянки, сьогодні вперше зібралися разом у 2026 році.
Після традиційного організаційного зібрання, яке провела наставниця команди Ія Андрущак, відбулася «активація» в тренажерному залі головної футбольної арени міста, а згодом - поїздка на поле зі штучним покриттям стадіону Молодіжний, де полтавки відпрацювали повноцінне півторагодинне тренування.


